torek, 22. avgust 2017, ogledov: 1589

Akcija Očistimo gore 27.8. v Kamniški Bistrici

Prelepa dolina Kamniške Bistrice je zaklad – taka kot je. Zato se nam pridružite na našem dogodku to nedeljo, 27. avgusta pri Domu v Kamniški Bistrici. Nekaj časa bomo namenili čiščenju, nekaj temu, da se kaj novega naučimo, nekaj zabavi, rekreaciji in druženju...

Podali se bomo na tri različno zahtevne pohode v okolici doma, ki bodo prilagojene najmlajšim, malce starejšim in zahtevnim planincem.

Na dogodku se bodo otroci in mladi lahko pogumno kot Vrtomir zavihteli na plezalno steno, se drzno spustili po tirolski žičnici ali se udeležili različnih iger in svoj zaklad našli skozi zanimiv geolov.

Spodbujal jih bo tudi Kuža Pazi.

Vse planince čaka planinska malica, zabavne-športne igre ter poučne delavnice.

V sodelovanju z Gorsko reševalno zvezo Slovenije bomo predstavili program SarOS za hitrejše reševanje ponesrečencev v gorah, kolegi reševalci pa bodo za otroke in odrasle organizirali pravo orientacijsko tekmovanje.

Z nami bodo tudi člani slovenske biatlonske reprezentance.

Prosimo vas, da udeležbo potrdite na e-naslov ocistimo.gore@triglav.si ali s sporočilom na Facebook strani akcije Očistimo naše gore.

Več informacij se nahaja tukaj.

Pridite in povejte naprej!